Puslapiai

2009 m. gruodžio 21 d., pirmadienis

net nežinau...

net nežinau...

aš tai tokiose svetainėse kaip http://www.lrytas.lt/ teskaitau ką nors tokio, kaip TV programos, bet surinkus svetainės adresą pirmiausia peršamos pagrindinės lrytas naujienos, vis viena, kažkaip užkliūna žvilgsnis..., na ir šiandien, viena svarbiausių naujienų Lietuvoje ... kažkoks žmogelis pašventė truputi, "pavargo", išsikvietė taksi ir važiavo namo, būdamas "pavargęs" nesusikalbėjo su taksistu, nukeliavo visi į policiją, ten jis pakluso teisėtiems reikalavimams, nesiginčijo, negrąsino, buvo ramus ir tt, nepažeidė jokio įstatymo (būtų pažeidęs, jeigu būtų girtas pasirodęs viešosiose vietose, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę (ATPK 178 str.)) tuo labiau, kad nėra kažkoks labai jau viešas asmuo... O jau antraštės dramatiškumas- palaužė alkoholis...Gal, sakau aš visai durnas ir nesuprantu kas norima pasakyti straipsniu? Gal "gerbiama" "korespondentė" Milda KUIZINAITĖ gerbiamą G. RUPLĖNĄ nori pateikti kaip pavyzdį, kaip derėtų elgtis kožnam apsiseilėjusiam politikieriui, kuris tokiose situacijose pats sėda už vairo, vėliau "atleidinėja" pareigūnus, siuntinėja visus ir visur ir visaip kitaip negerai elgiasi, o vėliau pasipūtęs aiškina, kad čia viskas išgalvota, kad tai provokacijos...? Bet man nepanašu, kad straipsnis turėtų tokį tikslą...
Kažkaip gaunasi, kad kuo didesnė ir populiaresnė žiniasklaidos priemonė, tuo labiau apgailėtinas jos lygis.
Nekalbu apie visokias politines rašliavas (per mažai tam turiu kompetencijos), kaip minėjau- neskaitau apskritai tokios "žiniasklaidos"..., tiesą sakant, per pastarąjį mėnesį perskaičiau tik du straipsnelius lryte, po pastarojo, "korespondentę" Mildą KUIZINAITĘ, galiu drąsiai statyti šalia kolegės Linos VARNAITĖS, kuri mano akyse "sublizgėjo" su nė kiek neaukštesnio lygio apgailėtina rašliava apie gripą ... apie pačią "žiniasklaidos" priemonę tai jau net nekalbu...

2 komentarai:

 1. Yra kultūros, mokslo ir kt. naujienos... nebūtina visokį šlamštą rinktis.
  Žiniasklaidininkai į pirmas vietaa iškelia tai kas mano turint "didesnę paklausą rinkoje".
  O mes galime būti kuklesniais, paskaitinėti tik tai "kas turi mažesnę paklausą" bet turi didesnės vertės. Yra pasirinkimo laisvė. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sutinku su SALTis. Žiniasklaida - tai dar viena eilinė verslo rūšis. na gal ne visai eilinė, truputi privilegijuota. Bet tikslas - nešti pelną akcininkams, ir taškas.
  O būdamas žinomas, jau kažkaip ir tampi viešu asmeniu. Viešai esi žinomas. Tai viskas, kas su tavim nutinka "įdomaus" yra paklausi prekė, kurią net "nuodėmė" neparduoti.
  Iš tiesų, neverta piktintis. Kam gadinti sau nervus ir skrandį.

  AtsakytiPanaikinti

rašykite lietuviškai, komentuokite atsakingai...
ačiū